Луцьк, пр. Волі 5, 3-й поверх
(095) 164-23-24, (098) 402-27-04, (093) 649-06-64
contact@sn.lutsk.ua

Про нас

Служба нерухомості «Волинь» — молоде та успішне агентство нерухомості, яке на сьогоднішній день активно розвивається та розширює свій перелік послуг. Основний напрямок діяльності — оренда та продаж житлової нерухомості міста Луцьк та передмістя.

Заснована у березні 2015 року, Служба нерухомості Волинь на сьогоднішній день заключила понад 700 договорів та допомогла сотням людей знайти власне житло.

Місія компанії

Головне наше завдання — допомогти вам у пошуку ідеального житла саме для вас. Ми не є власниками пропозицій нерухомості на оренду та продаж, і всі наші зусилля спрямовані на встановлення зв'язку наших клієнтів, шукачів житла з власниками, на пошук пропозицій, що відповідають вашим вимогам. Обравши Службу нерухомості Волинь ви можете бути впевнені в успішній співпраці та досягненні головної нашої цілі — знайти житло. Співпраця з нами — це економія вашого часу та зусиль у пошуку нерухомості.

Наші цінності

Ми прагнемо до лідерства на ринку нерухомості Волині та бажаємо досягти успіху у всіх аспектах нашої діяльності, включаючи задоволеність клієнтів, розвиток команди та підприємства, розширення переліку наших послуг та створення найбільш вигідних для вас умов співпраці.

Всі працівники Служби нерухомості дотримуються наступних принципів:

  • Потреби та благополуччя наших клієнтів — це головна турбота кожного, хто у нас працює;
  • Послуги, які ми пропонуємо, будуть неупередженим та доступним для всіх людей, незважаючи ні на що;
  • Робота наших працівників базується на соціально відповідальних та етичних принципах ведення бізнесу, і виконується з чесністю та порядністю, що лежать в основі всіх наших дій;
  • Ми прагнемо знаходити інноваційні рішення в команді для покращення якості наших послуг;
  • Ми керуємося та дотримуємося законів України в роботі та виконуємо усі наші статутні зобов'язання.

Бажаєте дізнатись більше? Телефонуйте до нас, щоб отримати безкоштовну консультацію з питань оренди/продажу нерухомості та дізнатись про актуальні пропозиції.